System PSS

Flagowym produktem AchieveGlobal, reprezentowanym w Polsce przez UBD, jest wielokrotnie nagradzany system szkoleń Profesjonalne Umiejętności Sprzedaży (Professional Selling Skills – PSS). Oparty na wynikach wieloletnich badań oraz bogatym doświadczeniu we wdrażaniu kompetencji w organizacjach, koncentruje się na przekazaniu praktycznych, skutecznych umiejętności sprzedażowych dostosowanych do różnych ról w organizacji.

Nasz system składa się z ponad 20 programów oraz bogatej bazy dodatkowych narzędzi i materiałów wspierających wdrożenie umiejętności sprzedaży. Poniżej prezentujemy jego najważniejsze elementy.

Zarządzanie sprzedażą
Rozmowa sprzedażowa
Zaawansowane techniki
PSS Coaching Profesjonalne metody sprzedaży Profesjonalne negocjacje handlowe
Program przekazuje umiejętności potrzebne do skutecznego prowadzenia coachingu przez menedżerów sprzedaży. Obejmuje przygotowanie i prowadzenie spotkań coachingowych, obserwacje oraz follow-up. Kluczowy program systemu PSS. Wdraża umiejętności sprzedaży doradczej, czyli sprzedaży opartej na odkrywaniu rzeczywistych potrzeb klientów i skutecznym przedstawianiu obopólnie korzystnych rozwiązań. Ich stosowanie pozwala budować długofalowe, zyskowne relacje z klientami. Prezentuje koncepcje i umiejętności niezbędne do planowania i skutecznego prowadzenia negocjacji handlowych. Ich zrozumienie i wdrożenie umożliwia częstsze finalizowanie kontraktów sprzedażowych na korzystnych warunkach.
PSS Zestaw ćwiczeń PSS Specyficzne zastosowania Profesjonalne prezentacje handlowe
Zestaw 24 ćwiczeń (każde zajmuje od 30 do 60 minut) do stosowania w procesie wdrażania umiejętności sprzedaży doradczej. Wspiera stosowanie w praktyce wiedzy nabytej na szkoleniu PSS oraz uzupełnia coaching menedżerski. Warsztat zorganizowany wokół produktów i usług oferowanych przez Twoją organizację. W trakcie warsztatu, sprzedawcy i menedżerowie sprzedaży odkrywają ich wyjątkowe zalety, prezentuję je na tle oferty konkurencji, określają potrzeby klientów i korzyści wynikające z zalet produktów i usług. Dostarcza narzędzia i umiejętności, dzięki którym uczestnicy będą skutecznie przekazywać informacje oraz pozyskiwać słuchaczy dla prezentowanych koncepcji rozwiązań. Czyni prezentacje instrumentem zwiększania sprzedaży.
Zarządzanie rynkiem
Zarządzanie relacją
Profesjonalne umiejętności pozyskiwania klientów Strategia współpracy
z klientem
Program przekazuje, jak skutecznie identyfikować potencjalnych klientów, przygotować i przeprowadzić rozmowę prospektingową, by zdobyć zainteresowanie klienta i umówić się na spotkanie. Program pomaga sprzedawcom rozwinąć umiejętności w zakresie budowania złożonych kontaktów handlowych. Prezentuje strategiczne, długofalowe podejście do budowy relacji handlowych, uwzględniające złożoność potrzeb klientów oraz relacji i powiązań w ich organizacjach.

 

Zapraszamy do kontaktu !

Dariusz Żyłka
Dyrektor Sprzedaży
T +48 605 325 063
dariusz.zylka@ubd.pl