Partnerstwo z AchieveForum

United Business Development SA strategicznym partnerem AchieveForum w Polsce

Nowe programy dla menedżerów dostępne w Europie Środkowej i Wschodniej

Warszawa, Polska (19 grudnia 2017) United Business Development S.A. (UBD) z radością ogłasza podpisanie umowy o partnerstwie z amerykańską firmą AchieveForum. UBD będzie pełnić rolę partnera strategicznego odpowiedzialnego za sprzedaż i wdrażanie rozwiązań AchieveForum w Polsce.

AchieveForum to firma powstała w wyniku połączenia AchieveGlobal oraz Forum Corporation (z siedzibą w Boston, Masachussets) – jednej z najlepszych światowych marek w zakresie rozwoju przywództwa.

„Współpraca z AchieveForum to dla nas ekscytująca okazja,” powiedział Peter Strupp, Prezes UBD S.A. „Inwestycje w badania i rozwój, które podjęli, zaowocowały powstaniem skutecznej platformy umożliwiającej rozwój kompetencji menedżerów, które wspierają wyniki biznesowe”.

Partnerstwo z UBD to element działań AchieveForum ukierunkowanych na stworzenie globalnej sieci. Portfolio AchieveForum obejmuje rozwiązania dla nowych przywódców, liderów o wysokim potencjale oraz dla najwyższej kadry kierowniczej.

United Business Development to firma doradczo-szkoleniowa, wspierająca organizacje w całej Polsce we wdrażaniu zmian oraz rozwoju kompetencji w obszarach przywództwa, sprzedaży i obsługi klienta.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań AchieveForum dostępnych w Polsce, skontaktuj się z:

Dariusz Żyłka
Dyrektor Sprzedaży
T +48 605 325 063
dariusz.zylka@ubd.pl