Ocena 360 stopni: badanie i rozwój kompetencji

Bright: Badanie 360 stopni dostosowane do Twojej organizacji

Liderzy w Twojej organizacji potrzebują informacji zwrotnej, aby się rozwijać. Pomożemy Ci wdrożyć Ocenę 360 stopni, dzięki której poznają swoje mocne strony, zidentyfikują bariery i zrozumieją, w jaki sposób mogą jeszcze skuteczniej przewodzić.

Stworzymy program Oceny 360 stopni, jakiego potrzebuje Twoja organizacja. Dostosujemy badanie do modelu kompetencji, wizualizacji i potrzeb informacyjnych uczestników.

Dowiedz się więcej – pobierz informator

  • Pełny proces: od stworzenia ankiety do wsparcia uczestników w rozwoju. Wystarczy, że wybierzesz zakres wsparcia, na jakim Ci zależy.
  • Powiązanie z wynikami biznesowymi. Dowiesz się, które zachowania i kompetencje wyróżniają najskuteczniejszych menedżerów w Twojej organizacji.
  • Pomocne, estetyczne raporty. Oszczędzamy czas liderów, prezentując dane w sposób jasny i czytelny oraz wskazując najważniejsze informacje zwrotne.
  • Przekazujemy informacje zwrotne podczas warsztatów lub indywidualnych spotkań, na bazie sprawdzonego procesu, który uczy menedżerów skutecznych metod samorozwoju.
  • Obsługa wielu języków. Pokonujemy bariery językowe, by dostarczyć naszym Klientom globalne rozwiązania.

Pobierz przykładowe raporty:

Pobierz raport przykładowy – wersję polską

Pobierz raport przykładowy – wersję angielską

Zapraszam do kontaktu !

Zbigniew Łobocki
People Analytics Manager
T +48 606 971 720
zbigniew.lobocki@ubd.pl